Kim jesteśmy

nasza firma powstała w 2016 roku, ale dzięki naszym pracownikom posiadamy bogate doświadczenie w serwisowaniu samochodów dostawczych.

Nasi pracownicy legitymują się ponad 20-letnim doświadczeniem w serwisie samochodów dostawczych przez co możemy pochwalić się wieloma sukcesami w trudnych i skomplikowanych naprawach. Posiadamy najnowocześniejszą kompleksowo wyposażoną stację serwisową na terenie Polski Południowo-Wschodniej.

Oferujemy Państwu kompleksowe naprawy blacharsko – lakiernicze aut osobowych oraz dostawczych w rozliczeniu gotówkowym i bezgotówkowym. Wszystkie usługi wykonywane są przy użyciu nowoczesnego i specjalistycznego sprzętu oraz technik blacharskich.

Oferujemy oryginalne części, oraz zamienne renomowanych producentów polskich i zagranicznych. Każda z nich dobierana jest indywidualnie, według nr nadwozia pojazdu – VIN, aby wyeliminować błędy w ich doborze.

Specjalizujemy się w sprzedaży używanych samochodów dostawczych. Pomagamy skonfigurować odpowiedni pojazd z zabudową pod zapotrzebowanie klienta.Wykonujemy również zabudowy takie jak skrzynki z plandeką i bez, wywrotki.

Zapraszamy wszystkich do naszej stacji diagnostycznej. Oferujemy pełną gamę badań technicznych motocykli, autobusów, ciągników rolniczych, przyczep, samochodów osobowych oraz ciężarowych.